خرید و فروش عسل

خرید و فروش عسل آدرس و شماره تلفن فروشنده های عسل بصورت عمده و جز در تهران و شهرستان ها معرفی فروشندگان عسل


لیست آخرین فروشنده های عسل ثبت شده در سایت نت عسل

عسل حسینی
 تلفن: 09910240316
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «نت عسل» دیده ام و کد «آگهی-25» را اعلام کنید»
 سایت «نت عسل»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های عسل و سایر محصولات مرتبط با عسل است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - آبسرد
عسل ییلاق مشگین شهر
 تلفن: 09333164699
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «نت عسل» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «نت عسل»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های عسل و سایر محصولات مرتبط با عسل است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اردبیل - مِشگین‌شهر
عسل طبیعی و ارگانیک مدا
 تلفن: 09190371462
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «نت عسل» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «نت عسل»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های عسل و سایر محصولات مرتبط با عسل است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - کرج
خرید و فروش عسل وحشی شوشتر
 تلفن: 09169142737
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «نت عسل» دیده ام و کد «آگهی-2» را اعلام کنید»
 سایت «نت عسل»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های عسل و سایر محصولات مرتبط با عسل است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خوزستان - شوشتر

اگر شما هم تمایل دارید محصولات مرتبط با عسل خود را تبلیغ کنید برای شروع روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نت عسل» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

عسل
عسل ماده طبیعی و شیرینی است که توسط زنبور عسل تولید می‌شود. زنبور عسل با جمع‌آوری شهد گل‌ها و ترشحات گیاهان، آن را به کندوی خود می‌برد و به عنوان منبع تغذیه برای خود و لاروها استفاده می‌کند. در کندو، زنبورها با مواد آنزیمی که دارند، شهد را تبدیل به عسل می‌کنند. عسل تقریباً ترکیبی از قندهای ساده مانند گلوکز و فروکتوز است و شامل مقادیر کمی مواد معدنی و ویتامین‌هایی نیز می‌باشد. همچنین، مقدار آنزیم‌ها و مواد ضدمیکروبی موجود در عسل، آن را به یک ماده بسیار سودمند و مفید برای انسان تبدیل کرده است.

عسل به عنوان یک غذای طبیعی و مغذی شناخته شده است و در طی قرونی که می‌گذرد، به عنوان یک منبع غذایی با ارزش و خواص درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله خواص عسل می‌توان به ضدعفونی کنندگی، خواص ضد التهابی، خواص ضدسرطانی، خواص ضد اکسیدانی، تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش سطح انرژی اشاره کرد. همچنین، عسل به عنوان ماده‌ای طبیعی و غیرمصنوعی، به عنوان جایگزینی برای شیرینی‌ها و افزودنی‌های شیرین‌کننده در غذاها و نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود.

به دلیل خواص طبیعی و تغذیه‌ای آن، عسل در بسیاری از کشورها مورد مصرف قرار می‌گیرد و در بسیاری از فرهنگ‌ها و سنت‌های غذایی به عنوان یک عنصر مهم در غذاها و نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

 

بهترین عسل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین عسل برای مصرف باید دارای ویژگی‌های معینی باشد که به کیفیت و ارزش غذایی آن اشاره دارند. در زیر ویژگی‌هایی که بهترین عسل باید داشته باشد را ذکر می‌کنم:

    خالصی و تمیزی: عسل برتر باید خالص و بدون تغییرات یا اضافات نامناسب باشد. عسل‌هایی که از کشورهای معتبر تولید شده‌اند و تحت استانداردهای بهداشتی تولید شده‌اند، اغلب خالصی خوبی دارند.

    منشأ معتبر: بهترین عسل از منشأ معتبر و مناطقی که برای تولید عسل مناسب هستند، تولید می‌شود. عسل‌های منطقه‌ای ممکن است دارای ویژگی‌های خاص و تنوع طعم باشند.

    عسل طبیعی و بدون افزودنی: بهترین عسل باید بدون افزودنی‌های مصنوعی مانند قند یا شیرین کننده‌های مصنوعی باشد. برچسب محصول باید افزودنی‌ها را مشخص کند.

    طعم و عطر مطلوب: بهترین عسل باید طعم و عطر مطلوبی داشته باشد که ممکن است از تنوع گل‌ها و گیاهان مختلفی که زنبورها از آنها عسل تولید می‌کنند، تبعیت کند.

    کیفیت زنبورداری: عسل برتر از زنبوردارانی تولید می‌شود که از تجهیزات و روش‌های بهداشتی در زنبورداری استفاده می‌کنند و به سلامت زنبورها توجه دارند.

    تجزیه‌پذیری مناسب: عسل برتر باید تجزیه‌پذیری مناسب داشته باشد و به طور مشخص به صورت مایع باشد، اما در عین حال تا حد معقول غلیظ باشد.

    تنوع مواد مغذی: بهترین عسل باید مواد مغذی متنوعی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها و اسیدهای چرب مفید را ارائه دهد.

    عدم دارا بودن کریستال‌ها: عسل در مواقعی ممکن است کریستالی شود، اما بهترین عسل باید کریستال‌های خیلی بزرگ و سخت نداشته باشد، که ممکن است نشانه از تقلب باشد.

    تاریخ تولید و انقضاء: برچسب عسل باید تاریخ تولید و انقضاء را مشخص کند. عسل بهتر است تازه و تا حد امکان نزدیک به تاریخ تولید مصرف شود.

    تأییدیه‌ها و استانداردها: عسل برتر می‌تواند تأییدیه‌هایی مانند استاندارد ISO، اصالت طبیعی یا برچسب‌های مشابه داشته باشد که نشان‌دهنده کیفیت و اصالت آن هستند.

به طور کلی، بهترین عسل باید دارای ویژگی‌های طبیعی، خالص، مغذی و باکیفیت باشد که مصرف‌کننده را از لحاظ سلامتی و طعم راضی کند.